O nas - Nr.1 Importer i dystrybutor butów roboczych i odzieży w Holandii , Belgii , Niemiec , Polsce 52 marek 2500 modeli.

Kwota
szt.
Przejdź do treści

O nas

Informacje

Od 2013 r . Firma  Arotrans  jest pierwszą Firmą Handlową zajmującą się przede wszystkim w sprzedaży butów roboczych oraz odzieży roboczej  i Dystrybucji Produktów bezpieczeństwa dla Firm i osób prywatnych mieszkającej w Holandii ,Belgii , Niemiec oraz  Polsce . Spółką zależną jest Firma Buty Robocze Sp.z o.o.Staramy się oferować produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie.
Oferujemy szeroką gamę produktów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb.


W skład naszej oferty wchodzą wysokiej jakości buty ochronne, które dzięki różnorodności fasonów i zastosowań sprawdzą się w rozmaitych warunkach. Korzystamy z rozwiązań oferowanych przez renomowanych producentów, takich jak Urgent, Caterpillar , Puma czy Reebok, dzięki którym jesteśmy w stanie zaprezentować buty robocze z najwyższej półki. Dzięki zastosowaniu najlepszych jakościowo materiałów, takich jak skóra naturalna tłoczona czy skóra bydlęca, obuwie tego rodzaju jest niezwykle trwałe, a także odporne na urazy mechaniczne. Dodatkowo buty ochronne cechują się odpornością na urazy mechaniczne oraz działanie niebezpiecznych substancji. Zapewniają również odpowiednią cyrkulację powietrza, a także dostatecznie wzmocnione podeszwy, dzięki czemu obuwie odporne jest na bardzo wysokie i niskie temperatury. Buty robocze prezentowane w naszej ofercie zapewniają komfort i wygodę podczas całego dnia użytkowania. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja butów ochronnych, spełniających normy BHP, pozwoli na zapewnienie wszystkich Państwa potrzeb.Nasi pracownicy oferują doradztwo i pomoc. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i podjąć każde wyzwanie.
Doskonałe rozwiązania logistyczne oparte na ich własnym transporcie , zapewniamy naszym klientom szybką i efektywną realizację zleceń, profesjonalną obsługę i terminowość dostaw.

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas produkty przyczynią się do sukcesu
waszej firmy .
Buty Robocze Sp. z o.o.  
Brzezińska 27/29

Łódź

KRS 0000760511           
NIP-7282834256     
REGON: 381926529   
Konto ING BANK ŚLĄSKI    
BIC-INGBPLPW           
IBAN - PL 42 1050 1461 1000 0090 8049 7127
KPITAŁ ZAKŁADOWY  5000,00 ZŁSklep butyrobocze.eu jest częscią firmy Arotrans
spółki zależnej Buty Robocze Sp.z o.o.
Nie wolno używać obrazów i/lub informacji
bez zgody butyrobocze.eu
Wszystkie ceny zawierają podatek Vat
Projekt strony wykonał Arotrans.

ŚLEDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH


Wróć do spisu treści