Blaklader - Werkschoenen, buty robocze, safety shoes 50 merk.

Kwota
szt.
Przejdź do treści

Blaklader

Marki

rozmiar / długość wkładki w cm.
36 - 24 cm
37 - 24,5 cm
38 - 25 cm
39 - 26 cm
40 - 26,6 cm
41 - 27 cm
42 - 28 cm
43 - 28,5 cm
44 - 29,4 cm
45 - 30 cm
46 - 30,6 cm
47 - 31,6 cm

Szwedzka marka Blåkläder produkuje trwałe i funkcjonalne ubrania robocze od 1959 roku. Zbudowali silną nazwę w ciągu ostatnich 50 lat, projektując i produkując ubrania robocze. Osiągnęli to poprzez ciężką pracę i silną wizję długoterminową. Są także silną firmą rodzinną i mają "potrójne złoto" od ponad 20 lat.

Wizją Blåkläder jest być światowym liderem w dziedzinie wysokiej jakości i funkcjonalnej odzieży roboczej, rękawic roboczych i obuwia roboczego.

Blåkläder jest i pozostaje rozwijającą się firmą na rynku odzieży roboczej. Są wiodącym projektantem, producentem i dostawcą i chcą pozostać w ten sposób. Robią to, pracując z własnymi fabrykami i własną organizacją logistyczną.
Klasyczne buty ochronne wysokie. Dostępne w standardowej szerokości. Górna część wykonana ze skóry. Podeszwa zewnętrzna z TPU, aby zapewnić Ci dobrą przyczepność. Proponowane :buty są odporne na wodę i olej. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC
102,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Klasyczne buty ochronne. Dostępne w standardowej szerokości. Górna część wykonana ze skóry. Podeszwa zewnętrzna z TPU, aby zapewnić Ci dobrą przyczepność. Proponowane buty są odporne na wodę i olej. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC.
102,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Klasyczne buty ochronne. Dostępne w standardowej i zwiększonej szerokości. Górna część wykonana ze skóry. Podeszwa zewnętrzna z TPU, aby zapewnić Ci dobrą przyczepność. Proponowane buty są odporne na wodę i olej. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC.
102,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Lekkie i wygodne buty ochronne z kompozytowymi podnoskami. Buty komfortowo amortyzują wstrząsy i posiadają miękką ochronę przed przebiciem gwoździem. Podeszwa zewnętrzna z nitrylu zapewni Ci dobrą przyczepność na śliskich powierzchniach. Wodo- i olejoodporne dzięki cholewkom z nubuku. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC.
110,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Klasyczne buty ochronne wysokie w standardowej szerokości, ze stalowym podnoskiem i stalową ochroną przed przebiciem. Buty są również dostępne w zwiększonej szerokości, z aluminiowym podnoskiem i syntetyczną ochroną przed przebiciem. Górna część wykonana z krowiej skóry, podeszwa zewnętrzna z TPU dla lepszej przyczepności, odporna na wodę i olej. Buty posiadają płytkę stabilizującą dla zwiększonej stabilności i prawidłowego zginania. Wyściółka z siatki. Norma EN ISO 20345, klasa bezpieczeństwa S3 SRC.
115,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Na długi dzień pracy w trudnych warunkach proponujemy szerokie buty z aluminiowymi podnoskami, syntetyczną ochroną przed przebiciem i wełnianą wyściółką. Idealne dla osób o nieco szerszych stopach. Model dostępny również w standardowej szerokości, ze stalowymi podnoskami, stalową ochroną przed przebiciem oraz wyściółką ze sztucznego futra. Obydwa modele posiadają cholewki z krowiej skóry. Podeszwa zewnętrzna z TPU dla lepszej przyczepności, odporna na wodę i olej. Pochłaniają wstrząsy i posiadają płytkę stabilizującą dla zwiększonej stabilności i prawidłowego zginania. Norma EN ISO 20345, klasa bezpieczeństwa S3 SRC. :Opytmalny zakres temperatur: od +5 do -15 stopni.
115,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Sandały ochronne z maksimum wentylacji i podeszwą zewnętrzną wykonaną z lekkich materiałów, o zwiększonej przyczepności. Nowo opracowane podparcie dla pięty i podbicia stopy oraz tłumienie wstrząsów dla optymalnego oparcia. Klasa bezpieczeństwa S1P SRC.

123,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Giętkie i lekkie buty ochronne poszerzone. Buty wyposażono w wiele cech, które ochronią Cię w pracy. Posiadają podnoski, ochronę przed przebiciem gwoździem, zewnętrzną podeszwę antypoślizgową dla lepszej przyczepności, stabilne podparcie pięty i część przednią wzmocnioną gumą. Buty są wodoodporne i wentylowane, wydajne w odprowadzaniu wilgoci.
128,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Poza odświeżonym wyglądem te odporne buty charakteryzują się również lżejszą wagą, lepszą przyczepnością i tłumieniem wstrząsów. Nowo opracowane podparcie dla pięty i podbicia stopy oraz tłumienie wstrząsów dla optymalnego oparcia. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC
128,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
132,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Giętkie i lekkie buty ochronne poszerzone. Buty ochronne wyposażono w wiele cech zapewniających optymalną ochronę przy pracy. Posiadają podnoski, ochronę przed przebiciem gwoździem, zewnętrzną podeszwę antypoślizgową i ochronny zapiętek oraz część przednią wzmocnioną gumą. Charakteryzują się średnią wysokością i są wodoodporne.
136,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Buty charakteryzują się lekkością i zwiększoną przyczepnością. Wzmocnienie wokół pięty stabilizuje ją i chroni kostkę przed wstrząsami. Dzięki membranie są wodoodporne, a dzięki siatkowej wyściółce - oddychające. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC
141,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Najmodniejsze buty ochronne tego sezonu, wyglądające jak tenisówki. Buty posiadają zarówno aluminiowe podnoski, jak i syntetyczną ochronę przed przebiciem gwoździem. Cholewka z wentylowanej syntetycznej skóry. Podeszwa zewnętrzna z nitrylu zapewni Ci dobrą przyczepność na śliskich powierzchniach. Wygodne buty, które pochłaniają wstrząsy i są odporne na wodę i olej
149,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Stwórz odpowiednią atmosferę w pracy dzięki nowym tenisówkom Blåkläder. Buty ochronne nad kostkę, inspirowane subkulturami surferów i skate»ów. Tenisówki mają wykonany z aluminium podnosek i syntetyczną ochronę przed przebiciem. Ich górna część została wykonana z oddychającej skóry i PU, który odprowadza wilgoć na zewnątrz. Podeszwa zewnętrzna, wykonana z nitrylu, daje Ci odpowiednią przyczepność na śliskiej podłodze, a wzmocnione gumą podnoski sprawiają, że tenisówki są supertrwałe.

154,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Buty ochronne, które ochronią Cię przed deszczem i zimnem, jednocześnie odprowadzając wilgoć. Podeszwa zewnętrzna wykonana z lekkiego materiału, zapewniającego zimą doskonałą przyczepność. Praktyczne i wygodne buty z suwakiem od wewnętrznej strony, w szerszej wersji, z udoskonalonym tłumieniem wstrząsów. Klasa bezpieczeństwa S3 SRC
188,00 €(z VAT-em)
Dodaj
New!
Sklep topwearco.nl jest częscią firmy Arotrans B.V.
Nie wolno używać obrazów i/lub informacji
bez zgody topwearco.nl
Wszystkie ceny zawierają podatek Vat
Projekt strony wykonał Arotrans B.V.

ŚLEDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH


Wróć do spisu treści